• Афіша
  • Майстри ілюзії та оркестр

Майстри ілюзії та оркестр

02.03.2019, сб 13:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
450 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Майстри ілюзії і оркестр.
Весняне магічне шоу для дітей і дорослих.

Запрошуємо вас на унікальний концерт "Майстри ілюзій і оркестр" проекту Класика Плюс, який відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти - Біг-бенд Національного президентського оркестру і відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Драйву шоу додадуть ірландські танці від балету Narnia і танцювальний інтерактив від Віктора Бідного. Яскрава родзинка концерту - фантастичне лазерне шоу від Lazerman. Попередній концерт з цією програмою зібрав повний аншлаг. Ми зробили програму ще більш цікавою та різноманітною і запрошуємо вас зустріти з нами весну і чудово провести час!

The Magic Family. Це визнані артисти оригінального жанру, творчість яких високо оцінена в Україні й за кордоном, - дует "Формула любові" (Михайло і Наталія Жаворонкови) і їх син, молодий талановитий ілюзіоніст Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують кращі традиції з новітніми світовими трендами.

Музична програма - перлини класичної і джазової музики у виконанні музикантів Президентського оркестру - є невід'ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, посилену магічними виступами! Колектив був створений у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями і грали музику різних напрямків. Це професіонали високого класу, які завжди відкриті до творчих експериментів. Художній керівник і головний диригент оркестру - Народний артист України Анатолій Молотай, диригент - Максим Гусак.

Степ-шоу-балет Narnia - чотириразові чемпіони світу з ірландських танців, колектив, який одним з перших об'єднав ірландський степ з сучасною хореографією. Балет здійснює синтез різних стилів і напрямів від традиційного ірландського танцю до джазове, від сучасного хіп-хопу і R&B до класичних постановок. Його керівник Віктор Бідний , чемпіон світу 2013 року з ірландських танців і суддя міжнародного класу ADCRG з ірландських танців. А крім того - актор, режисер, каскадер, хореограф.

Проект Класика Плюс - це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та закордонних музикантів, буде об'єднана з номерами кращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти будуть вчитися слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі - ще раз переконаються у тому, що краса й любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов'ю до музики і дітям, враховують поради провідних фахівців і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна віднести не тільки розважальним, але й виховних заходів!

Так, 2 березня на вас чекає чудове і добре шоу в супроводі чарівної музики, яка є невід'ємною частиною вистави, щирі емоції і незабутні враження, віра в те, що дива існують!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Майстри ілюзії та оркестр

Замовити та придбати електронні квитки на Майстри ілюзії та оркестр можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.